Pomocnik stolarza (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pomocnik stolarza (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1440
OBOWIĄZKI:
Składanie mebli, montowanie mebli u klienta, praca na warsztacie, przenoszenie mebli, dbanie o czystość swojego stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Umiejętności manualne i chęci do pracy przy montażu mebli.

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Podobne oferty

11 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Sortowanie drewnaObsługa prostych maszyn stolarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętności stolarskie Wymagania inne:

Więcej informacji
02 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

praca przy produkcji mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji
27 Sierpnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

samodzielne skręcanie płyt meblowych i akcesoriów meblowych, montaż mebli - kuchnie, szafy, zabudowa z płyt laminowanych - praca zespołowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wymagane wykształcenie minimum zawodowe

Więcej informacji