Pracownik administracyjno - biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0382
OBOWIĄZKI:
wg programu stażustaż w godz: 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Podobne oferty

16 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

- wprowadzanie deklaracji do systemów komputerowych-wysyłanie deklaracji zgodnie z właściwością miejscową-ewidencjonowanie pism od komorników oraz innych dokumentów źródłowych-kserowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów-sporządzanie informacji,...

Więcej informacji
14 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Aktywny udział w usprawnianiu obecnych procesów i implementacji nowych; Bliska współpraca z koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług; Obsługa bazy danych. Obsługa procesów imigracyjnych i podatkowych dla pracowników klienta zewnętrznego,...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

kompletowanie akt zgodnie z repetytorium, skanowanie dokumentacji do systemu komorniczego, wprowadzanie podstawowych danych do systemu teleinformatycznego - komornik, analiza odpowiedzi z Urzędów, wprowadzanie średniowieczników do systemu, generowanie i tworzenie...