Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/23/0226
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie deklaracji do systemów komputerowych-wysyłanie deklaracji zgodnie z właściwością miejscową-ewidencjonowanie pism od komorników oraz innych dokumentów źródłowych-kserowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów-sporządzanie informacji, analiz i sprawozdań z zakresu realizowanych zadań-przyjmowanie i ewidencjonowanie w systemach informatycznych składanych deklaracji i innych dokumentów wpł. do urzędu w wersji papierowej i elektronicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej