Pracownik Biurowy

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Rybnik
Zadania:
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • przygotowanie i obsługa spotkań wewnętrznych
  • zamawianie artykułów biurowych
Wymagania:
  • wykształcenia min. średnie
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość pakietu Office
  • wielozadaniowość
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie