Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0038
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych (szeroko pojmowana), przyjmowanie i obsługa interesantów, dbanie i budowanie więzi z istniejącymi klientami firmy, robienie raportów z przebiegu pracy. Praca w godzinach 8-16. Praca w dziale handlowym, logistyka.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie.

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach