Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0299
OBOWIĄZKI:
prowadzenie dokumentacji, organizacja porad grupowych, obsługa interesantów, gromadzenie i ewidencjonowanie danych, praca w godzinach 8.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, socjologia, psychologia
Uprawnienia: Bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

zdolność współpracy z ludźmi, opanowanie, gotowość do samodzielnej i grupowej pracy

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu