Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0708
OBOWIĄZKI:
wg programu stażustaż w godz: 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zawiercie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Podobne oferty

15 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Bieruń

Archiwizacja dokumentów, koordynowanie przepływu dokumentów, obsługa przychodzących połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej, urządzeń biurowych, dbanie o codzienne sprawne funkcjonowanie biura, współpraca z innymi Działami, bieżąca obsługa...

Więcej informacji
15 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

zadania:obsługa urządzeń biurowych i skrzynki mailowejodbieranie telefonówwprowadzanie faktur do systemu Wymagania inne: praca na I zmianę8.00-16.00gwarancja zatrudnieniapora nocna 22.00-06.00

Więcej informacji
13 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

obsługa bieżąca spraw spółki, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji administracyjnejspółki ( nieruchomości, flota samochodowa, UDT, środki trwałe, ubezpieczenie, itp. ), wspieranie działu kadr i płac, współprzygotowanie i uczestniczenie w...

Więcej informacji