Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0650
OBOWIĄZKI:
zadania:obsługa urządzeń biurowych i skrzynki mailowejodbieranie telefonówwprowadzanie faktur do systemu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

praca na I zmianę8.00-16.00gwarancja zatrudnieniapora nocna 22.00-06.00

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Podobne oferty

17 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne:

Więcej informacji
17 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

rejestracja korespondencji wpływającej, ekspedycja korespondencji, kopiowanie dokumentów, zakładanie teczek aktowych, digitalizacja akt postępowań, rejestrowanie spraw w systemie informatycznym Wymagania konieczne: Uprawnienia: Obsługa komputera Wymagania...

Więcej informacji
17 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Bowim S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Do Twoich obowiązków będzie należało: Prowadzenie dokumentacji biurowej oraz wsparcie administracyjne dla innych działów Koordynacja obiegu dokumentów i dbanie o prawidłowy przepływ informacji Obsługa przewoźników - dostawców/odbiorców Dbanie o miłą...

Więcej informacji