Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1759
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie poleceń przełożonego, obsługa korespondencji firmowej lub/i urzędowej, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom(telefonicznie i mailowo), prowadzenie korespondencji i rozmów w języku filipińskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: filipiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Znajomość języków obcych
Uprawnienia: punktualność, kreatywność
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach