Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/0388
OBOWIĄZKI:
obsługa interesantów (w tym: telefonicznie, mailowo) , urządzeń biurowych, oprogramowania komputerowego, archiwizowanie i porządkowanie dokumentacji, planowanie i organizacja spotkań, szkoleń, dbanie o porządek stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,dużym atutem byłaby znajomość języka rosyjskiego

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach