Pracownik działu handlowego - handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0877
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie nowych Klientów w segmencie finansowym, nawiązywanie długofalowej relacji i współpracy z Klientem, analizowanie potrzeb Klienta i doradzanie w zakresie optymalnych rozwiązań, raportowanie prowadzonych działań do Przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, zaangażowanie oraz determinacja w realizacji wyznaczonych celów, dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz odpowiedzialność, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu