Pracownik linii ubojowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik linii ubojowej
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1110
OBOWIĄZKI:
praca na linii ubojowej w Ubojni Drobiu. Załadunek, rozładunek.Praca na 1 zmianę od 18.00-2.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

22 Października 2024

Przedsiębiorstwo: WORKPOL Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Kontrola odlewów tarcz i hamulców Przygotowanie materiałów do produkcji Ustawianie maszyn produkcyjnych Raportowanie wyników pracy Gotowość do odbycia płatnego szkolenia - pierwsze 2 tyg Doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem Gotowość do pracy...

Więcej informacji
22 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Export Pack Polska

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Zakres obowiązków: prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Wymagania: uprawnienia na wózki...

Więcej informacji
21 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Trenkwalder

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Twoje zadania praca na produkcji na dziale tłoczni, spawalni lub aluminium, zakładanie detalu na prasy i maszyny spawające, obsługa zautomatyzowanych robotów spawalniczych, kontrola wizualna detalu przed wysyłką, wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą...

Więcej informacji