Pracownik logistyki - Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie na produkcję komponentów  i opakowań
  • Odbiór opakowań wielokrotnego użytku i materiałów z obszaru produkcji
  • Przyjmowanie na magazyn komponentów i opakowań, zgodnie z instrukcją
  • Przygotowanie wysyłek
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska
  • Atrakcyjny pakiet premii (miesięczna premia za wynik, absencyjno – stażowa, adaptacyjna, roczna)
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy