Pracownik produkcji komponentów hydraulicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
- obsługa automatów tokarskich wielowrzecionowych- obsługa tokarek sterowanych numeryczniie cnc- kontrola jakości detali- wypełnianie dokumentacji technicznej.Praca w godzinach 6-14, 14-22; 22-6 również w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach