Pracownik produkcji szklarniowej

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik produkcji szklarniowej
Miejsce pracy: Paczyna
Numer: StPr/24/1644
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe i pielęgnacyjne na szklarni oraz zbiór pomidora i ogórka w szklarniach ogrzewanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null

Miejsce pracy:

Paczyna


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

15 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Paczyna

Prace ogrodnicze, obrywanie liści oraz pędów, nasadzenia, rozsadzanie oraz szczepienie roślin, kompletowanie zamówień, pakowanie towarów oraz przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy Wymagania inne: [Inne] :...

Więcej informacji
15 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

PRACA PRZY PRODUKCJI RELINGÓW SAMOCHODOWYCH tj. wyginanie, cięcie, szlifowanie, polerowanie, kontrola wymiarów, kontrola jakości Wymagania konieczne: Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami Uprawnienia: dobra...

Więcej informacji
14 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

wykładanie i kontrola tarcz hamulcowych, obróbka tarcz za pomocą elektronarzędzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagania: rok pracy na produkcji, umiejętność obsługi elektronarzędzi.

Więcej informacji