Pracownik produkcji z uprawnieniami udt

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Mierzęcice
Numer: StPr/24/0587
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyny produkcyjnej, przewożenie i załadunek towaru na wózku widłowym.Pierwsza umowa - zlecenie na okres 3 miesięcy, z możliwością przejścia na umowę o pracęPraca od godz. 7.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane uprawnienia UDT, wymagana chęć do pracy i punktualność

Miejsce pracy:

Mierzęcice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie