Pracownik produkcji

Szukasz prostej, lekkiej i stabilnej pracy fizycznej, praktycznie od zaraz? Mamy dla Ciebie pracę w Fabryce Herbaty. Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! Praca dla kobiet i mężczyzn.

Lokalizacja: Katowice (Szopienice), doby dojazd komunikacją miejską: (autobusy, tramwaje)

Kliknij „aplikuj”, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!
Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne i odbierz paczkę z markowymi produktami firmy.

Miejsce pracy: Katowice
oferujemy
  • stawkę podstawową 25,30 zł brutto za godzinę
  • premię uznaniową i frekwencyjną do 400 zł brutto
  • doładowanie co miesiąc 30 zł do automatów z przekąskami, napojami, obiadami
  • paczka z herbatą oraz bonus 50 zł/brutto za pracę bez wypadku wypłacane co 50 dni
  • owocowe poniedziałki - dawka świeżych witamin dla każdego pracownika
  • wspólne uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Fabrykę
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu)
  • długofalową współprace z możliwością przejścia pod strukturę Klienta
  • sklepik zakładowy (do 70% zniżki na produkty marki Unilever, np. Domestos, Rexona, Lipton itd.),
  • pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%)
  • opiekę naszego Konsultanta na miejscu aż 5 dni w tygodniu
zadania
  • ręczne pakowanie pudełek z herbatą do opakowania zbiorczego
  • wizualna kontrola jakości gotowego produktu
oczekujemy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (6 dni pracy, 2 dni wolnego w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i pozostania z nami na dłużej