Pracownik produkcyjno-magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0801
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola jakości, magazynowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane dwumiesięczne doświadczenie na stanowisku Pracownik produkcyjno-magazynowy, system pracy dwuzmianowy, praca od 06:00 do 18:00 i od 18:00 do 06:00

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach