Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0736
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków kebab
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wymagana książeczka sanepidu.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

18 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Dussmann Polska Sp.z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Bieruń

To oferujemy: Umowa zlecenie z możliwością przejścia na Umowę o prace Uczciwe i terminowe wynagrodzenie Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22 Twoje zadania: Utrzymanie czystości na terenie budynku Sprzątanie biur, toalet, szatni

Więcej informacji
17 Września 2024

Przedsiębiorstwo: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie biura,kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Mycie ekspresów Codzienne opróżnianie koszy Wymagania: Dokładność i...

Więcej informacji
16 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

wydawanie kluczy, sprawdzanie stanu czystości szkoły po przerwach, weryfikacja osób wchodzących na teren szkoły, praca w godzinach 6.00-10.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja własnej pracy Uprawnienia:...

Więcej informacji