Pracownik rozbioru mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0281
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie kalibracji (sortowanie) mięsa rzeźnego zwierząt; wykrawanie podstawowych elementów na mięso drobne i do produkcji wędlin, dbanie o utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej