Pracownik techniczny obsługi obiektu produkcyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0149
OBOWIĄZKI:
bieżące usuwanie usterek budynku, prace porządkowe, drobne prace remontowe (tzw. złota rączka)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Wymagane umiejętności :ślusarskie, elektryczne (mile widziane uprawnienia) oraz umiejętność napraw róznych maszyn i urządzeń przetwórstwa spożywczego.

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach