Praser aluminium

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków: Odbieranie, obróbka oraz pakowanie gotowego detalu, podstawowa obsługa maszyny ciśnieniowej, obsługa robota smarującego, obsługa robota odbierającego, obsługa prasy okrawającej, kontrole wizualne stanu metalu w piecu, kontrola wizualna stanu dozownika metalu, okresowe kontrole nastaw temperatury, kontrola funkcjonowania dozownika środka oddzielającego oraz wzrokowo rozcieńczenia środka oddzielającego. Załadunek odlanych detali do bębnów wibrościernych, odbieranie, obróbka oraz pakowanie obrobionych detali, podstawowa obsługa bębnów wibrościernych (uruchamianie, zatrzymanie maszyny; załadunek), obsługa ręcznego i automatycznego stanowiska do wyciskania gwintów, obróbka ręczna detali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: dobry wzrok

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej