Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Chełmek
Numer: StPr/agpe/24/0413
OBOWIĄZKI:
1. Przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ;2. Organizacja planu dnia z uwzględnieniem powierzonych zadań;3. realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia);4. Reprezentacja firmy wobec konkretnego, indywidualnego klienta;5. utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami;6. Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów);7. Realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych;8. Opracowywanie raportów z wykonywanych działań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chełmek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu