Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0630
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż produktów firmy, przyjmowanie zamówień, reprezentacja firmy na rynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA

Wymagania inne:

łatwość uczenia się i nawiązywania kontaktów, energia i zapał do pracy, książeczka sanepidowska (moze być w trakcie wyrabiania),

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie