Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Psycholog
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/24/0540
OBOWIĄZKI:
Praca z dziećmi jako psycholog szkolny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lubliniec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Podobne oferty

12 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia Wymagania inne:

Więcej informacji
10 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

- kwalifikacja kandydatów;- prowadzenie poradnictwa dla osób sprawujących pieczę zastępczą i ich dzieci oraz podopiecznych;-opiniowanie podopiecznych;- wspieranie koordynatorów;- przeprowadzanie badań psychologicznych kandydatów i rodzin zastępczych i...

Więcej informacji
09 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

zajęcia z dziećmi. Prowadzenie dokumentacji według przepisów MEN.Praca według harmonogramu, 5 godzin pracy w tygodnu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Uprawnienia:...

Więcej informacji