Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0939
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane, chęci do pracy. Wykonywanie prac budowlanych murarsko tynkarskich na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

12 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Wykonywanie prac remontowo-budowlanych na terenie woj.Ślaskiego i poza województwem.I umowa na czas określony - 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.Wynagrodzenie od 5500...

Więcej informacji
10 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Miejsce pracy: śląskie / Koszęcin

prace ogólnobudowlane jak również przy wznoszeniu budynków, prace wykończeniowe, prace brukarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej informacji
10 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

zadania:wykonywanie prac pomocniczych przy realizacji przewiertówOferta pracy realizowana w ramach prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska Wymagania inne: praca na I zmianę7.00-15.00godziny pracy nie obejmuja pory...

Więcej informacji