Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Rudziniec
Numer: StPr/24/1540
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy-Wykształcenie: brak wymagań; zakres obowiązków: prace porządkowe na zakładzie, zbiorniku wodnym, polu biwakowym; koszenie poboczy na terenie Gminy Rudziniec; bieżące prace zlecone przez Dyrektora zakładu; jedna zmiana; miejsce pracy: teren gminy Rudziniec
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rudziniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach