Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sekretarka
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0185
OBOWIĄZKI:
prowadzenie sekretariatu, praca w godzinach 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

wykształcenie średnie

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Podobne oferty

19 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej informacji
19 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Miejsce pracy: śląskie / Orzesze

MikoMłodziMiejsce odbywania stażu: Orzesze, Czas pracy stażysty: pon- pt 7-14:35Okres stażu: 5 miesięcyZatrudnienie po zakończonym stażu: min. 1 miesiąc, umowa o pracęProwadzenie kolejki oczekujących oraz związanej z tym dokumentacją;rejestrowanie...

Więcej informacji
07 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

Przyjmowanie i ewidencja korespondencji, wysyłka korespondencji, obsługa urządzeń biurowych; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej informacji