Sortowacz surowców wtórnych

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0728
OBOWIĄZKI:
Prace polegające na sortowaniu oraz wykładaniu zużytej folii na taśmę produkcyjną, prace porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: współpraca w zespole

Wymagania inne:

Wymagania: Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań, umiejętności manualne. Sprawnośc fizychna Praca w pozycji stojącej. Praca z folią. Doświadczenie min. 1 m-c.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu