Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Sortowacz
Miejsce pracy: Paczyna
Numer: StPr/24/0719
OBOWIĄZKI:
Praca przy sortowaniu warzyw, prace porządkowe na sortowni
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Paczyna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

29 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Klucze

zgodny ze stanowiskiem Wymagania inne: Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie.

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Radzionków

Dbanie o porządek, estetyczny wygląd terenów MOSIR, proste prace rementowe; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 55 roku życia;

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

- utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu, - obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, wykonywanie prac związanych z...