Sortowacz(ka) odpadów komunalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Sortowacz(ka) odpadów komunalnych
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0872
OBOWIĄZKI:
sortowanie odpadów komunalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Uprawnienia: chęć i gotowość do pracy na tym stanowisku!!!!!!!!!!!!!!


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

18 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Miejsce pracy: śląskie / Zawiercie

Garmażer przygotowuje półprodukty, wykonuje wyroby garmażeryjne z surowców i półproduktów ręcznie lub z zastosowaniem maszyn i urządzeń, wykonuje obróbkę wstępną i cieplną w zależności od potrzeb technologicznych. Organizowanie stanowiska pracy, w...

Więcej informacji
17 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

sortowanie odpadów komunalnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Uprawnienia: chęć i gotowość do pracy na tym stanowisku!!!!!!!!!!!!!! Wymagania inne:

Więcej informacji
17 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Praca na miejscu w siedzibie firmy. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji