Specjalista do spraw produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1748
OBOWIĄZKI:
Kontrola pracy maszyn wtryskowych, naprawa maszyn wtryskowych, kontrola stanu technicznego, kontakt z zarządzem w języku koreańskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach