Specjalista do spraw rekrutacji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0384
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie i rekrutacja pracowników firmy budowlanej, współpraca z agencjami pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

mile widziany język ukraiński - warunek niekonieczny, doświadczenie zawodowe nie wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu