Specjalista ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0306
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie sprawozdań, raportów, prezentacji. Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową.Porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej.Kontakt z koreańskim serwisem oraz producentem maszyn.Przygotowywanie dokumentacji technicznej.Kontakt z koreańskojęzycznymi pracownikami spółki, w tym z koreańskojęzycznym zarządem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej