Specjalista ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Monitorowanie i ocena jakości procesów i produktów,
  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakościowych,
  • Prowadzenie audytów i wdrażanie działań korygujących,
  • Zarządzanie dokumentacją jakościową.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi i metod kontroli jakości,
  • Dokładność, sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.