Specjalista ds. współpracy z rynkiem chińskim

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2229
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy z chińskimi kontrahenta i monitorowanie sprzedaży. Utrzymywanie kontaktów z Chińskimi kontrahentami. Poszukiwanie nowych dostawców na rynku Chińskim. Zarządzaniem łańcuchem dostaw, zbieranie informacji rynkowych i prowadzenie pierwotnych i wtórnych badań rynków zagranicznych. Koordynowanie procesu realizacji napływających zamówień oraz reklamacji. Wsparcie back office.- Godziny Pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: biznes, zarządzanie lub pokrewne
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe na kierunkach: biznes, zarządzanie lub pokrewne. Wymagane doświadczenie co najmniej 2 lata jako na podobnym stanowisku związanym z handlem zagranicznym lub jako przedstawiciel handlowy.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach