Specjalista w Biurze Obsługi Klienta (usługi laboratoryjne)

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

Nasze akredytowane laboratorium Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o. w Katowicach odpowiada za analizy środowiskowe. Celem działalności jest pomoc Klientom w dopełnieniu wszystkich obowiązków wynikających z przepisów związanych z ochroną środowiska i wskazanie rozwiązań, które z punktu widzenia przedsiębiorstwa i prowadzonych inwestycji są najkorzystniejsze.

W 2022 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 6.7 mld euro, zatrudniając około 61 000 pracowników w ok. 900 laboratoriach w 61 krajach.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska
  • Kontakt z Klientem
  • Współpraca z Klientem w zakresie przeglądu zlecenia, potwierdzenia wymagań Klienta
  • Uzupełnianie baz danych
  • Sporządzanie raportów z badań
  • Kontakt z Dostawcami usług laboratoryjnych w sprawie wyników badań
  • Nadzór nad terminowością badań
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane kierunki: biologia, biotechnologia, ochrona środowiska, chemia)
  • Mile widziane  doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu  Microsoft Office
  • Dobrze rozwinięte umiejętności: planowania, zarządzania czasem i pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego
Oferujemy
  • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat,
  • Umowa na czas określony,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę.