Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Spedytor
Miejsce pracy: Siewierz
Numer: StPr/24/0516
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, organizacja transportu drogowego towarów, organizacja transportu pasażerskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siewierz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Podobne oferty

26 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Spilo

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Aktywne, skuteczne pozyskiwanie nowych przewoźników i klientów, Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu, Zaangażowanie w terminowe wykonywanych usług transportowych, Dbanie o dobre relacje z klientami, Rzetelne prowadzenie dokumentacji...

Więcej informacji
10 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Praca.pl Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska: Nadzór nad zleceniami, załadunkami i dostawami. Utrzymywanie stałego kontaktu oraz aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników, Nadzór nad dokumentacją transportową. Dbanie o w ysoką jakość i terminowość realizowanych...

Więcej informacji