Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0474
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie biur.Praca od poniedziałku do piątku od godziny 15.00.Miejsce wykonywania pracy Zabrze Centrum.Oferta pracy wyłącznie dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, orzeczony stopień niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu