Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1749
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Sprzątanie biur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

17 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

przygotowywanie posiłków kebab Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagana książeczka sanepidu.

Więcej informacji
17 Września 2024

Przedsiębiorstwo: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie biura,kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Mycie ekspresów Codzienne opróżnianie koszy Wymagania: Dokładność i...

Więcej informacji
16 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

wydawanie kluczy, sprawdzanie stanu czystości szkoły po przerwach, weryfikacja osób wchodzących na teren szkoły, praca w godzinach 6.00-10.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja własnej pracy Uprawnienia:...

Więcej informacji