Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0394
OBOWIĄZKI:
Oferta w ramach pracy interwencyjnej dla osób zarejestrowanych w PUP Zawiercie jako osoby bezrobotne. Bieżące i gruntowne sprzątanie pomieszczeń wyznaczonych przez bezpośredniego przełożonego zgodnie z planem higieny. Dbanie o należyty stan urządzeń i narzędzi oraz porządek i ład w miejscu pracy. Oszczędne i celowe gospodarowanie środkami czystości, środkami dezynfekcyjnymi i środkami ochrony osobistej. Noszenie w czasie pracy ustalonej odzieży ochronnej i dbałość o czystość osobistą. Sprzątanie zgodnie z procedurami, instrukcjami i standardami. Przestrzeganie tajemnicy służbowej. Udział w szkoleniach i instruktażu z zakresu BHP. Poddawanie się badaniom lekarskim wstępnym, okresowym i kontrolnym oraz innym badaniom zarządzonym przez właściwe organy i stosować się do zaleceń lekarskich. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego. Paca na dwie zmiany w godz. 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku.Oferta w ramach pracy interwencyjnej dla osób zarejestrowanych w PUP Zawiercie

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu