Sprzedawca-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/24/0701
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa klienta, utrzymywanie czystości w sklepie i jego obrębie, aktualizacja cen w sklepie, doradztwo klientom
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

brak wymagań w zakresie poziomu wykształcenia.Realizacja stażu odbędzie się w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych do 30 r.ż.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie