Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0157
OBOWIĄZKI:
min. bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o należytą ekspozycję towarów,dbanie o porządek w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole, otwartość, Dwie zmiany - 07.00-15.00 oraz 12.00 do 20 .00

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach