Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0337
OBOWIĄZKI:
wg progamu stażustaż w godz: 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Chęć do pracy

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Podobne oferty

30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: AGATA Spółka Akcyjna

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Projektowanie kuchni wraz z wyceną, Prezentacja projektów, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz...

Więcej informacji
29 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Libiąż

sprzedaz art. piekarniczo-cukierniczych, wędlin, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przyjmownaie towaru, dbałość o ekspozycję towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziana książeczka senepidowska

sprzedaż, rozkładanie towaru, dbanie o miejsce pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: