Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Stolarz
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/23/0530
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

11 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Sortowanie drewnaObsługa prostych maszyn stolarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętności stolarskie Wymagania inne:

Więcej informacji
28 Sierpnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Składanie mebli, montowanie mebli u klienta, praca na warsztacie, przenoszenie mebli, dbanie o czystość swojego stanowiska pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Umiejętności manualne i chęci do pracy przy montażu mebli.

Więcej informacji
27 Sierpnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

samodzielne skręcanie płyt meblowych i akcesoriów meblowych, montaż mebli - kuchnie, szafy, zabudowa z płyt laminowanych - praca zespołowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wymagane wykształcenie minimum zawodowe