Stylistka rzęs

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0812
OBOWIĄZKI:
stylizacja i przedłużanie rzęs.Praca w przedziale godzinowym 8.00-20.00, praca w soboty dobrowolnie.Na początek praca na umowę zlecenie, docelowo praca na umowę o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność stylizacji i przedłużania rzęs, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie, umiejętności manualne

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu