Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0285
OBOWIĄZKI:
-segregowanie korespondencji przychodzącej, segregowanie zwrotnych potwierdzeń, kompletowanie akt o korespondencję przychodzącą, nauka programów SQL oraz Komornik IT, skanowanie dokumentacji, przyporzadkowywanie dokumentów do poszczególnych spraw za pośrednictwem programów, kompletowanie dokumentacji do akt, przygotowanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej