Technik weterynarii/asystent lekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0967
OBOWIĄZKI:
zabiegi pielęgnacyjne zwierząt, czyszczenie uszu, zatok, przycinanie pazurów, przygotowywanie do wysyłki badań laboratoryjnych, zamawianie kuriera, przygotowywanie leków, sprawdzanie stanów magazynowych, zamawianie leków, przygotowywanie pacjentów do zabiegów operacyjnych, obsługa programu rejestrującego wizyty, utrzymywanie porządku i dezynfekcja pomieszczeń, opieka nad pacjentami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

dobry wzrok i słuch, zręczność, wysoka kultura osobista, komunikatywność, obsługa komputera,

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie