Zbrojarz-cieśla

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0358
OBOWIĄZKI:
zbrojenie, wykonanie konstrukcji z drewna na budowie (np. kobyłki, pomosty robocze), rusztowania, szalunki. Praca na terenie woj. śląskiego (dowóz pracowników na miejsce pracy z Zabrza).Praca na umowę zlecenie od 8 do 10 godzin dziennie (poniedziałek-piątek 7.00-15.00, 7.00-17.00, sobota 7.00-14.00).OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (nie jest wymagana znajomość języka polskiego).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Zbrojarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność czytania planów, umiejętności zbrojarskie i ciesielskie, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, mile widziane prawo jazdy kat. B, minimum 1 rok stażu pracy w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu