Asystent w sklepie internetowym

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Asystent w sklepie internetowym
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0292
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówień od klientów przez stronę internetową, obsługa klientów indywidualnych oraz firm, obsługa zwrotów i reklamacji, udzielanie klientom informacji na temat sprzedażowych asortymentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Podobne oferty

03 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

Dostarczanie towaru z magazynu do sklepu, wykładanie i metkowanie towaru, wykonywanie czynności porządkowych na terenie magazynu i sklepu itp. ( Sklep sportowy) Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji
08 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Klucze

Sprzedaż odzieży używanej, prezentacja towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, porządkowanie i wykładanie towaru, sprzedaż, doradztwo klientowi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji
08 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Praca.pl Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska: Obsługa klienta na najwyższym poziomie, Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, Utrzymywanie porządku na sali sprzedaży. Wymagania: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Zaangażowanie i odpowiedzialność, Umiejętność pracy w zespole,...

Więcej informacji